Ziyaretçi Defteri
   hakan
Selamlar eylul 6 da oglumjn sunnet dugununde edirnede olmak icin ne kadar maalkhet ciarirsaniz acil bilgilendirirseniz sevinirim iyi calismalar ---------------------------------- İlgilerinize teşekkürler ama o gün Kdz. Ereğlisi'ndeki bir sünnette olacağım.
   Sibel Durak
Merhaba Sermet Bey, Bugün 30 yaşında biri olarak çocukluk anılarımdaki yerinizin unutulmaz olduğunu belirtmek isterim. Çalışmalarınızda başarılar dilerim. ------------------------------------------ Çok teşekkürler ediyorum.
   arzu
siteniz güzel tebrikler -------------------------- Teşekkürler !
   goncagül
Haklısınız Sermet bey. Ben öğrencilerime oynatmak için Bekir BÜYÜKARKIN'ın "kavuk" adlı eserini arıyorum bir türlü bulamadım acaba kitabı nereden temin edebilirim.yardımcı olursanız çok sevinirim. şimdiden teşekkür ederim -------------------------------------------- Sayın öğretmen hanım, Bu piyes bende tekst olarak var. Basılıp basılmadığı konusunda ise bir bilgim yok. Oyunun sahnelendiğini de hiç işitmedim. Bana ilginç gelen; oynandığını ve basıldığını düşünmediğim bu oyunu, nasıl tespit edip size yarayacağını anlayarak oynamaya karar verdiniz? Cevaplarsanız sevinirim.... mail adresim: sermet@sermeterkin.com
   goncagül
siteniz gerçekten çok güzel olmuş tebrik ederim. yalnız tiyatro eserlerine ulaşılamıyor. ------------------------------------- Tiyatro eserlerine ulaşılamayacağı muhakkak. Zira burada sadece koleksiyonun içeriği yayınlanıyor. Aksi olması telif haklarına aykırı.
   neslihan
Sermet Abi, seni hiç unutmuyoruz, unutmayacağız, çocuk hafızamda o kadar güzel kalmışsın ki, o dönem için güzel bir hediyeydin bize. Şimdiki çocuklarada ver aynı hediyeyi ve çocuk hafızalarını abukluklar yerine sen süsle.. Yine bir televizyon programında görmek istiyoruz seni... Bizi çocukluluğumuza götür, çocuklara da hayalleri öğret...Bekliyoruz geçmişin hediyesini bugün de.. SEVGİLER... --------------------------------------- Bu güzel sözler için çok teşekkürler !
   Gülbahar Öptüren
Bence çok yönlü ve epey ilginç bir insansınız. Küçüklüğümde televizyondan gösterilerinizi gözümüzü kırpmadan izlerdim. İnternet sitenizde epey güzel ve arşivleyipte koyduğunuz belgeler tarihe ışık tutar nitelikte. İyi günler. ---------------------------------------------- İlgilerinize çok teşekkürler ederim...!
   Mehmet
----------------------------------------- Haklısınız ! Bu site hazırlandığında henüz video kayıtları sitelerde kullanılmıyordu. Sitenin görünümü ve içeriği yakında bütünüyle yenilenecek; o zaman dileğinizi memnuniyetle yerine getireceğiz... Büyük bir sabırsızlıkla bekliyoruz abicim..
Sayfalar : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36
 Makaleler
   HALK MÜZİĞİMİZİN EFSANE SESİ: MUZAFFER AKGÜN
 İletişim Bilgilerimiz
 Menajer (Zafer Çetin) Tel : 0541 825 28 05
 E-mail : sermet @ sermeterkin.com
 Adres : PK. 58, KARAMÜRSEL 41500 KOCAELİ


               

Tüm Hakları Saklıdır. © Sermet ERKİN 2015

Bugün    65
Toplam    289520