Ziyaretçi Defteri
   Selahattin yesil
Sizinle büyüdüğüm için kendimi çok mutlu hissediyorum. Keşke çocuklarım da sizi izleme ve tanıma fırsatı bulabilse.televizyona çıktığınızda yaşadığım heyecanı onlar da yaşayabilse. Sizi çok seviyoruz. Saygılar... Büyük illüzyonist...
   hakan
Selamlar eylul 6 da oglumjn sunnet dugununde edirnede olmak icin ne kadar maalkhet ciarirsaniz acil bilgilendirirseniz sevinirim iyi calismalar ---------------------------------- İlgilerinize teşekkürler ama o gün Kdz. Ereğlisi'ndeki bir sünnette olacağım.
   Sibel Durak
Merhaba Sermet Bey, Bugün 30 yaşında biri olarak çocukluk anılarımdaki yerinizin unutulmaz olduğunu belirtmek isterim. Çalışmalarınızda başarılar dilerim. ------------------------------------------ Çok teşekkürler ediyorum.
   arzu
siteniz güzel tebrikler -------------------------- Teşekkürler !
   goncagül
Haklısınız Sermet bey. Ben öğrencilerime oynatmak için Bekir BÜYÜKARKIN'ın "kavuk" adlı eserini arıyorum bir türlü bulamadım acaba kitabı nereden temin edebilirim.yardımcı olursanız çok sevinirim. şimdiden teşekkür ederim -------------------------------------------- Sayın öğretmen hanım, Bu piyes bende tekst olarak var. Basılıp basılmadığı konusunda ise bir bilgim yok. Oyunun sahnelendiğini de hiç işitmedim. Bana ilginç gelen; oynandığını ve basıldığını düşünmediğim bu oyunu, nasıl tespit edip size yarayacağını anlayarak oynamaya karar verdiniz? Cevaplarsanız sevinirim.... mail adresim: sermet@sermeterkin.com
   goncagül
siteniz gerçekten çok güzel olmuş tebrik ederim. yalnız tiyatro eserlerine ulaşılamıyor. ------------------------------------- Tiyatro eserlerine ulaşılamayacağı muhakkak. Zira burada sadece koleksiyonun içeriği yayınlanıyor. Aksi olması telif haklarına aykırı.
   neslihan
Sermet Abi, seni hiç unutmuyoruz, unutmayacağız, çocuk hafızamda o kadar güzel kalmışsın ki, o dönem için güzel bir hediyeydin bize. Şimdiki çocuklarada ver aynı hediyeyi ve çocuk hafızalarını abukluklar yerine sen süsle.. Yine bir televizyon programında görmek istiyoruz seni... Bizi çocukluluğumuza götür, çocuklara da hayalleri öğret...Bekliyoruz geçmişin hediyesini bugün de.. SEVGİLER... --------------------------------------- Bu güzel sözler için çok teşekkürler !
   Gülbahar Öptüren
Bence çok yönlü ve epey ilginç bir insansınız. Küçüklüğümde televizyondan gösterilerinizi gözümüzü kırpmadan izlerdim. İnternet sitenizde epey güzel ve arşivleyipte koyduğunuz belgeler tarihe ışık tutar nitelikte. İyi günler. ---------------------------------------------- İlgilerinize çok teşekkürler ederim...!
Sayfalar : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36
 Makaleler
   HALK MÜZİĞİMİZİN EFSANE SESİ: MUZAFFER AKGÜN
 İletişim Bilgilerimiz

Sermet Erkin'in menajeri:

VELOX Danışmanlık ve Organizasyon
Valikonağı cad. 135/1 Nişantaşı 34363 - Şişli / İstanbul
Mobil T: +90 532 2011177 ve T: +90 212 2660337-38
info@veloxist.com


               

Tüm Hakları Saklıdır. © Sermet ERKİN 2015

Bugün    261
Toplam    374476