Ziyaretçi Defteri
   Kağan
Habertürk reportajınızı ve gösterinizi izledim. Bardaktan tenis topu çıkan oldukça etkileyici. Gerek düşünceleriniz, gerek gösteriniz ile çok beğendiğimi yazmak istedim. Umarım internet sitelerine haber olarak tanıtım yaparak gösterilerinizi daha çok duyurur, daha çok kimseye ulaşırsınız. Emeğinize sağlık.
   Bülent
Sermet Erkin bana türkiyede illüzyonu sevdiren kişidir. Sayesinde bu konuya özel bir ilgim oldu ve çok araştırmalar yaptım. Dünyaca ünlü illüzyonistleri izledim. Ama Sermet Erkin benim için herzaman ilk sıradadır. Ona hayatında sağlık,mutluluk ve başarılar dilerim.
   Mehmet Ali Fetvacı
Sermet bey, başarılarınızın devamını dilerim. iyi çalışmalar
   Burak
Oncelikle Merhabalar, Bende ilüzyon sanatını ogrenmek icin internetten heryere baktım el cabukluıguyla ilgili hiçbir şey yazmıyor. Ben sizden en küçük gosterinizi yani mesela şu an star tv'yi izliyorum kagıdı dondurdunuz icinde su vardı ama artık kucuk konfetiler bunu nasıl yaptıgınızı ogrenmek istedigimi soylemek istiyorum bu isin artık sihirle olmadıgını herkes anladı sanırım kucuklugunuzden basladınız bu ise bende 15 yasındayım is olarak degil ama hic olmassa arkadaslarıma gostermek icin bu isi yapmak istiyorum.
   meltem kaya
selamlar erkin ailesi bana ulaştığınıza çok sevindim ama telefonları arıyorum ulaşılamıyor sizi seviyorum ve çok özledim meltem
   Serkan YAZICI
Sayın Büyük Üstadım SERMET Abi Ben Düzce de İllüzyon Sanatı İle Uğraşıyorum İleride İnşallah Sizin gibi Olmayı Hedefliyorum Şimdikten SAYGILARIMLA.... magic serkan
   Hasan
Evet itiraf ediyorum reenkarnasyın bir gerçektir. ve peygamberimiz ile onun sevenleri hep bir soydan devamlı bir gelişim halinde gelmektedir. H.z Musa, mağaradaki 7 kişi, H.z Ali daha nicesi bir soydan geliyor ve Türkiyedeler. Ama siz bunu okuduğunuzda bu adam delimidir nedir diyip geçiştirecek ve bu sırdan mahrum kalacaksınız . Selametle kalın. Hasan-ı Basri..
   onur
slm sermet abi ben onur peker 18 yasındayım rize belediyesi 11. toplu sünnet töreninde gösteri sergilediginde beni sahneye davet etmistin seninle çalışmak benim için bir onur du.bakarsın bende ilüzyonist olurum rakibin olabilirim :) boynuz kulagı geçer hesabı :)
Sayfalar : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 [ 14 ] 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36
 Makaleler
   HALK MÜZİĞİMİZİN EFSANE SESİ: MUZAFFER AKGÜN
 İletişim Bilgilerimiz
 Tel : 0538 784 27 32
 E-mail : sermet @ sermeterkin.com
 Adres : PK. 58, KARAMÜRSEL 41500 KOCAELİ


               

Tüm Hakları Saklıdır. © Sermet ERKİN 2015

Bugün    21
Toplam    225964