Ziyaretçi Defteri
   SİMLA DEMİR
MERHABA SERMET ABİ VE NURAY ABLA SİZİNLE AYNI SİTEDE OTURUYOR OLMAKTAN ONUR DUYUYORUM.UMARIM DAHA UZUN YILLAR KOMŞU OLMAYA DEVAM EDERİZ!EŞİ VE KENDİSİ GEREKSE ÇOCUKLARI ÇEVRELERİNE KARŞI ÇOK DUYARLI VE SAYGILI YANİ ÇEVREYE ÖRNEK TEŞKİL EDECEK BİR AİLE. NE MUTLU SİZE(EŞİYLE BİRBİRLERİNE OLAN SAYGISI VE DESTEĞİ TAKDİRE ŞAYANDIR)
   Avukat Ahmet Kazım Ertence
Sermet siteni ziyaret ettim, gurur duydum. nasılsınız selamlar
   Oğuz
Ben Rize hasanyılmaz okulundan oğuz ben sizinle tanışmıştım. Bana bir lakap takmıştınız. İbrikçi dediniz...
   Levent
siz bir cogumuzun cocukluk yılları demeksiniz sizi unutmamız mümkün değil. ömür boyu Mutluluklar
    samet can kocagür
sermet hocam uşakın banaz ilçesine gelmiştiniz ilizyon gösterinizi çok beyendim bir daha gele bilir misiniz ? lütven gelin gelir seniz 1 adet imzalı fotorafınızı getirin ben almak istiyorum benim resmi mi web sitemde ben atlı bölümde görebilirsiniz iyi günler.
   samet
sermet bey banaza gelniştiniz gösteriuyi sevdim 1 daha gelirmisiniz
   kivanc
Okudugum yazilarda bir kisim arkadaslarin sermet beyi elestirdigini bir kisim arkadasin ise sahip ciktigini gordum..Tabii ki yeri geldigi zaman insanlari elestirmek her insanin hakkidir yanliz elestiri yapmak ile hakaret etmek arasindaki farki anlamamiz gerektigini kesinlikle unutmamamiz gerektigini dusunuyorum...Bunda yillar once sayisal loto adli sans oyununun yeni ciktigi donemde noter huzurunda kanal6 teleziyon kanalinda sermet erkin 6 adet zarfin icine ayri ayri birer rakam yazdi ve zarflerin agzi muhurlendi... (Ek bilgi olarak sayisal loto nun 6 da 6 cikma ihtimali matematiksel ifadeyle 13983816 da 1 dir..)Ertesi gun sayisal loto nun o hafta ki cekilis sonucu belli olduktan sonra sermet beyin yazdigi zarflar tek tek acildi ve butun rakamlari 6 da 6 tabiriyle bildi sermet erkin...Programin spikeri sermet bey e madem rakamlari biliyorsunuz neden bu sans oyununu oynamiyorsunuz diye sordugunda..Sermet bey aglayarak cevap verdi..Istersem her hafta bilirim fakat Allah a hesap veremem..Umarim bu yazdigim olayi hatirlayan arkadaslar vardir aramizda..Sizlere anlatmak istedigim ulkemizdeki illuzyonist insanlari bu kadar elestirmekten cok onlara sahip cikalim..Sermet bey size calisma hayatinizda basarilar diliyorum..
   Gürhan Gülez
Herkes inanmakta özgür, inanmamakta kararlı ise inanmamakta da özgür.İnsanlar bilimsel olarak kanıtlanmış birşeye bile inanmıyorlarsa bu çağımızın zihniyeti ile uyuşmayın çoğu olayın olduğunu kanıtsal göstermezmi?Çok eski çağlarda hiçbirşey yokken ortaya çıkan bu yetenekler kullanılmış...Şimdi bunu yapabilenler çok eskiyi, görülmemişi gün yüzüne çıkarıyorlar..Çünkü çağ, bilim ve mantık yolunda ilerler. İlizyona gelince, sanata saygımız var ama yeteneğe daha çok.Emeğer saygı herşeyden önce gelir.Eğer birinin para kazanma amacı varsa ha ilizyonist olmuş ha telekinaziyi yapmış farkı ne?Ben doğaüstü olsam bile değilim deyip paramı kazanırım fark nedir? Bence siz kendi akıbetiniz için saygıyı umursamıyorsunuz. Son olarak şunu söyleyim... Orada burada yazıp, halk arasında uri geller gibi yeteneklere sahip olup da arkadaşlarını şaşırtan çok insan var.Böyle biri foruma, bir tane daha ''evet'' dese kime ne faydası olur ve bundan kazancı ne olur? * Var olanı kanıtlarsınız var olan şey vardır, fakat yokun tanımını yapamazsınız, yok olanı bakın bu yok diye gösteremezsiniz... Saygılarımla...
Sayfalar : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 [ 15 ] 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36
 Makaleler
   HALK MÜZİĞİMİZİN EFSANE SESİ: MUZAFFER AKGÜN
 İletişim Bilgilerimiz
 Menajer (Zafer Çetin) Tel : 0541 825 28 05
 E-mail : sermet @ sermeterkin.com
 Adres : PK. 58, KARAMÜRSEL 41500 KOCAELİ


               

Tüm Hakları Saklıdır. © Sermet ERKİN 2015

Bugün    134
Toplam    285267